x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
سایر خدمات بیزآپ
تولید نرم افزار
تیم فنی بیزآپ علاوه بر طراحی وب سایت، در زمینه تولید نرم افزارهای اداری و امنیتی به شکلی تخصصی فعالیت میکند. برای بهبود بازده و در راستای سرعت بخشیدن به روند کاری شرکت و سازمان خود میتوانید با مشاوران ما تماس گرفته و به عصر ارتباطات و اطلاعات وارد شوید.

نرم افزارهای سرگرمی و بازی های کامپیوتری
بازی های کامپیوتری امروز به عنوان یک صنعت در جهت فرهنگسازی و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. اگر تمایل دارید برای هدف شرکتی یا سازمانی خود از طریق نرم افزارهای سرگرمی دیجیتالی اقدام نمایید، تیم توسعه نرم افزار بیزآپ در این امر شما را یاری خواهد کرد.

طراحی مالتی مدیا
نرم افزارهای مالتی مدیا (چند رسانه ای) معرف خدمات و فعالیت های یک مجموعه می باشند. این نوع نرم افزارها از هر كتابچه، بروشور یا كاتولوگ چاپی جذابیت بیشتری دارند و اطلاعات بیشتری در اختیار مخاطب قرار می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش مالتی مدیا خود هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات شبکه
خدمات نصب و راه اندازی شبکه های بیسیم کامپیوتری توسط شرکت بیزآپ انجام می شود. در صورتی که تمایل دارید کامپیوترهای شرکت یا سازمان شما با استفاده از شبکه های کامپیوتری به یکدیگر و به اینترنت اتصال داشته باشند، با ما تماس بگیرید.