x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت ارزان
شاید شما قصد راه اندازی و طراحی سایتی را داشته باشید که قیمت طراحی آن پایین بوده باشد و البته قصد این را ندارید که وب سایت شما امکانات متنوعی داشته باشد. همچنین فقط به بعد نمایشی اطلاعات در یک قالب ساده فکر می نمایید.

راهکار ما برای شما به جای استفاده از CMS ها و ابزار رایگان طراحی سایت، که در آن اصول حرفه ای طراحی سایت و بهینه سازی سایت و سئو بکار نرفته است این می باشد که از پلن ساده پورتال پاسارگاد استفاده نمایید.

در طراحی سایت ارزان شما با استفاده از این پکیج می توانید دارای سایتی باشد که اصول حرفه ای طراحی سایت در آن به طور کامل رعایت شده باشد و همچنین تمام موارد ساده با سلیقه شما و چینش مد نظر شما در سایت طراحی شود. همچنین در این پلن اصول سئو و بهینه سازی نیز در آن رعایت می شود و وب سایت شما می تواند رتبه مناسبی در موتورهای جستجو و گوگل بدست آورد.

شاید نکته مهمی که CMS ها و ابزار آماده مانند جوملا و ورد پرس نتواند برای وب سایت شما محیا نماید، اولا مدیریت ساده و قدرتمند وب سایت، ثانیا قرار گرفتن شما در ابتدای لیست های موتور های جست و جو می باشد، زیرا برای رسیدن به این مهم باید تمام موارد حرفه ای طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت رعایت شده باشد. در غیر این صورت وب سایت شما در مرتبه پایینی از این لیست ها قرار خواهد گرفت.