x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت انتشارات
با توجه به گسترده شدن استفاده از اینترنت در تمام زمینه ها، بسیاری از مردم برای مطالعه کتاب به سمت دانلود کتاب های پی دی اف ( کتاب PDF ) رفته اند. حتی امروزه بسیاری از مردم جهان برای مطالعه روزنامه نیز اقدام به خواندن روزنامه از طریق وب سایت می نمایند. در این بین بسیاری از انتشارات به علت این استقبال مردم از دنیای اینترنت، ممکن است دچار ضرر و زیان شوند. پس راه حلی که برای این موضوع می توان جست و جو نمود، طراحی سایتی برای انتشارات و کسب و کار تجاری می باشد. تا از طریق آن اقدام به فروش کتب و مجلات و حتی کتاب ها به صورت PDF  نماییم.

امکانات متنوعی را از طریق راه اندازی و طراحی سایت انتشارات می توانیم برای خود ایجاد نماییم. از جمله این امکانات:
  • فروش اینترنتی کتاب
  • فروش اینترنتی کتاب های PDF
  • اخبار در مورد کتاب ها و تاریخ نشر آنها
  • اخبار در مورد نویسنده ها و بیوگرافی نویسنده ها
  • جذب مشتری و بازاریابی برای کتاب ها
  • انتشار خلاصه ای از کتاب ها برای جذب مخاطب
  • تبلیغات موثر در مورد کتب و مجلات
  • انتشار مقالات لاتین و درخواست همکاری از مترجمین برای انتشار نسخه ی فارسی

نکته مهم در این میان، چگونگی جذب مخاطبان و مشتریان انبوه می باشد. با توجه به استفاده از متدهای جدید و به روز و طراحی وب سایت، کافی است به شکل حرفه ای به مسائل بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو)، HEO و گرافیک توجه ویژه ای داشت. به این ترتیب می توان راه حل مناسبی برای رقابت در دنیای بزرگ اینترنت یافت.

ویژگی اصلی که در طراحی سایت انتشارات باید آن را برای وب سایت ایجاد نماییم، معرفی کامل انتشارات و تمام محصولات آن در قالبی مشخص و معین می باشد. در این وب سایت باید محصولات و نحوه معرفی آنها به شیوه ای باشد که باعث سردرگمی مخاطبان نشود، زیرا با توجه به تنوع زیاد محصولات یک انتشارات، جستجو برای پیدا کردن محصولی خاص ممکن است بسیار دشوار باشد، اگر قواعد دسته بندی مناسب در آن رعایت نشده باشد. برای این منظور باید از طراحی حرفه ای و اصولی وب سایت استفاده نماییم.

ویژگی دیگری که باید وب سایت های انتشارات دارا باشد، این می باشد که باید امکاناتی برای فروش نسخه های PDF بعضی از کتاب های نشر شده خود را برای مشتریان فراهم نمایند، زیرا با توجه به گستردگی استفاده از موبایل، مردم علاقه مند می باشند که حتی کتاب های مورد علاقه خود را در گوشی های خود در هنگام رفتن به محل کار خود و یا منزل، مطالعه نمایند.

با داشتن چنین ویژگی هایی در طراحی سایت، ما می توانیم وب سایت کامل و مفیدی برای انتشارات خود داشته باشیم.