x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت تبلیغاتی
طراحی وب سایت تبلیغاتی با توجه به نوع کار آنها سنجیده و پیاده سازی میگردد. گرافیک و خلاقیت در سایت های تبلیغاتی از جمله مسائل مهم می باشد. گرافیک جذاب و تا حد امکان کم حجم برای لود سریع باید در سایت تبلیغاتی در نظر گرفته شود. سرعت و امنیت در این نوع وب سایت ها از دیگر موارد مهمی است که همچون دیگر سایت های اینترنتی باید مورد توجه قرار گیرد.

اما مهمترین نکته در طراحی سایت تبلیغاتی، مسئله ی سئو و بهینه سازی آن برای موتور جستجوی گوگل می باشد. دلیل این امر هم کاملا مشخص است. شرکت تبلیغاتی باید بصورت آنلاین، زیاد دیده شود. مهمترین راه دیده شدن تمامی سایت ها گوگل و دیگر موتورهای جستجو گر است. اگر وب سایت تبلیغاتی در کلماتی نظیر شرکت تبلیغاتی، سایت شرکت تبلیغاتی، کانون آگهی، چاپ بنر، سررسید، شرکت های چاپ بنر و تبلیغات و ... بالا بیاید، به راحتی می تواند مشتریان خود را ده ها برابر نماید. پس پیدا کردن مشتری از طریق وب سایت مهمترین هدف طراحی سایت های تبلیغاتی می باشد. 

تیم طراحی وب سایت بیزآپ با استفاده از نیروهای مجرب موفق در زمینه وب سایت های گرافیکی است. همچنین در بسیاری از کلمات کلیدی مهم و پر بازدید در وب سایتهای متنوع رتبه مناسبی در گوگل به خود اختصاص داده است.