x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت دانلود
از بدو تولد شبکه اینترنت دانلود همواره یکی از محبوب ترین کلمات در جستجوگرهای اینترنتی مثل گوگل بوده است. به همین دلیل وب سایت های دانلود نیز از پربازدید ترین انواع سایت ها هستند. تمام افراد نیاز دارند که برنامه ها، مقالات، اطلاعات و... را در کامپیوتر، موبایل و تبلت خود داشته باشند.

در صورتی که شما هم می خواهید فایل های خود را برای دیگران به اشتراک بگزارید و در قبال این کار کسب درآمد کنید، می توانید از این نوع وب سایت ها بهره مند شوید. طریقه در اختیار گذاشتن فایل ها برای کاربران به صورت های رایگان و هزینه ای و یا ترکیب هر دو می باشد. به طور مثال در طراحی سایت مقاله و دانلود مقالات، سیستم به این شکل می باشد که مدیر وب سایت برخی از مقاله ها را بصورت رایگان و برخی را با درج چکیده و مشخصات کلی مقاله با صرف هزینه توسط مشتریان، در اختیار دیگران قرار می دهد. 

در طراحی وب سایت های دانلود باید امکان دسته بندی اطلاعات، فایلها و مقالات بر اساس موضوع و تاریخ درج گنجانده شود. جستجوی قوی و پیشرفته در سایت از نکاتی است که کاربران به آن نیاز دارند. نشان دادن حجم فایل ها، زمان انتشار، منابع و یا تولید کنندگان، عناوین انگلیسی و فارسی و ... از دیگر مواردی است که باید در ساخت لحاظ گردد. امکانات وب سایت باید بصورت کامل و درست در چینشی مختص به نوع فعالیت سایت دانلود قرار گرفته شود. طراحی قالب گرافیکی سایت نیز با توجه به موضوع وب سایت دانلود، باید به زیبایی و بصورت چشم نوازی ارائه شود تا کاربران از خواندن مطالب و دیدن سایت، خسته نگردند. سرعت لود صفحات وب سایت در حد بسیار بالایی باید طراحی شود تا کاربران به سرعت به مقصود خود با تنها چند کلیک برسند. 

دیگر مسئله مهم در طراحی وب سایت دانلود علاوه بر امکانات ذکر شده و گرافیک جذاب، رتبه ی بالای سایت در کلمات کلیدی هدف در گوگل است. آمدن کاربران به سایت ها از دغدغه های اصلی هر وب سایتی می باشد که برای این کار، هدفمند ترین روش و دائمی ترین راه، حضور در صفحه ی اول گوگل در کلمات کلیدی وب سایت می باشد. یک وب سایت استاندارد با استفاده از راهکارهای سئو می تواند به راحتی و بدون هزینه اضافه به این امر مهم دست یابد.