x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت رستوران
با فراگیر شدن اینترنت و جستجوهای اینترنتی برای پیدا کردن تمامی مایحتاج مورد نیاز توسط مردم، نیاز وب سایت برای رستوران ها و سفره خانه ها و آشپزخانه ها نیز احساس می شود. دیده شدن و برندینگ دو نکته مهمی است که یک رستوران و یا سفره خانه ی می تواند با داشتن وب سایت مخصوص و حرفه ای به آن دست پیدا کنند. گرافیک در طراحی وب سایت رستوران ها از مهمترین نکاتی می باشد که در آن باید رعایت گردد. قالب وب سایت با توجه به موضوع فعالیت آن سنجیده و طراحی می گردد. نمایش اسلاید های تصویر از محل رستوران و داخل آن نیز از موارد مهم در طراحی قالب سایت رستوران و آشپزی می باشد.

بعد از قالب وب سایت، امکانات داده شده به کاربران از نکات اصلی است که میتواند در نگهداری کاربران و موفقیت وب سایت تاثیر به سزایی داشته باشد. امکاناتی همچون فرم های تماس، رزرواسیون، پیشنهادات و انتقادات، نمایش گالری های تصویر از محیط داخلی و خارجی رستوران و آشپزخانه و سفره خانه، نمایش گالری فیلم، بخش نظرات مشتریان، نمایش منو و قیمت غذاها و خدمات رستوران و... از مهمترین امکاناتی می باشد که در طراحی سایت رستوران باید در نظر گرفت. چینش صحیح این امکانات در سایت میتواند در هر چه موفق تر شدن وب سایت کمک نماید.

شرکت رسانه پاسارگاد با طراحی وب سایت های موفق در زمینه های مختلف و شناخت و تجربه ی بالا در این زمینه می تواند به خوبی شما را در دنیای بزرگ اینترنت معرفی نماید. اما مهمترین مسئله در ایجاد وب سایت برای رستوران، پیدا شدن رستوران توسط مشتریان هدف می باشد. این کار از طریق رتبه ی بالا در کلمات کلیدی هدف اتفاق خواهد افتاد. وب سایت طراحی شده به صورت استاندارد و استفاده از تکنیک های سئو و بهینه سازی این عمل را انجام خوهند داد. تصور کنید وب سایتی در کلماتی مانند رستوران در غرب تهران، رستوران در محله ی x و ... در نتایج بالای گوگل قرار بگیرد. نتیجه ی این امر، بالا رفتن بازدید مشتریان هدف مند می شود که در صورتی که وب سایت بتواند پس از ورود این کاربران آنها را جذب خود کند، کار وب سایت رستوران به درستی انجام شده است.