x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت صرافی
با توجه به اینکه بسیاری از مبادلات امروزه از طریق اینترنت انجام می پذیرد، و البته با توجه به اینکه در این مبادلات دیگر نه محدودیت مکانی وجود دارد و نه محدویت زمانی، و در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی مشتریان می توانند اقدام به خرید نمایند؛ بهترین راه برای داشتن تجارت خوب و کسب و کار پر رونق، اقدام به راه اندازی و طراحی وب سایت در زمینه کاری خود می باشد. با این مقدمه طراحی وب سایت برای صرافی ها می تواند اولویت مهمی باشد. به خصوص که عدم راه اندازی وب سایت برای یک صرافی ممکن است خیلی زود آن را از سایر رقبا عقب انداخته و مشتریان خود را از دست بدهد. با توجه به انجام بسیاری از مبادلات و فروش ارز به وسیله اینترنت، ما می توانیم مشتریان خود را روز به روز افزایش دهیم کاری که هنوز بسیاری از صرافی ها اقدام به آن ننموده اند. همچنین با ایجاد حساب کاربری برای مشتریان ثابت خود، به آنها امکانات بیشتری برای انتقال ارز و مبادله ارز نماییم.

امکاناتی که با طراحی وب سایت صرافی شما می توانید در اختیار داشته باشید و به مشتریان ارائه دهید از این قبیل می باشد:
  • قیمت روز ارز به صورت آنلاین
  • خرید و فروش ارز
  • مبادله ارز
  • ایجاد حساب کاربری برای مشتریان ویژه
  • انتقال وجوه فروش ارز به حساب بانکی
  • اخبار مبادلات ارزی و اقتصادی
  • فروش سکه اینترنتی

شرکت طراحی وب سایت رسانه پاسارگاد با تجربه راه اندازی فروشگاه های اینترنتی متنوع و طراحی وب سایت های تجاری فراوان، و البته با رعایت اصول بهینه سازی، در ارتقاء فروش و افزایش درآمد شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت. شما با طراحی وب سایت صرافی می توانید تمام امکانات بالا را برای مشتریان خود و بنگاه صرافی خود ایجاد نمایید.

لازم به ذکر است که هر طراحی سایتی نمی تواند برای شما مفید باشد و باعث پیشرفت شما و افزایش مشتریانتان شود، زیرا در صورت رعایت نکردن اصول سئو و با توجه به رقابت زیاد واژگان مورد نظر شما در بحث صرافی، شما نمی توانید در لیست موتور های جست و جو رتبه ی خوبی داشته باشید. در این صورت بعد از جست و جو واژگانی از قبیل خرید ارز و فروش ارز توسط مشتریان در موتور های جست و جو، دیده نخواهید شد. پس بهتر است به سمت طراحی حرفه ای سایت برای صرافی خود رفته، و اصول بهینه سازی سایت را رعایت نمایید.

نکته مهم دیگری که در این بین باید توجه ویژه ای به آن نمود، بحث موارد امنیتی می باشد که در مبادلات اینترنتی حتما باید رعایت شود. همچنین موارد امینتی خود وب سایت نیز باید در طراحی اینگونه وب سایت ها از جمله موارد اصلی طراحی وب سایت باشد.