x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت عکاسی
مسلما یکی از مهمترین نیازهای یک عکاس جدا از دوربین و لوازم عکاسی ارائه تصاویر و فعالیتها به دیگران است. داشتن یک وب سایت حرفه ای، زیبا و کارا جهت نمایش عکس بصورت 24 ساعته و بدون محدودیت مکانی یک ایده مناسب است. نمایش عکس ها و نمونه کارها، نمایش اطلاعات تماس، دسته بندی عکس ها، تولید مقالات مرتبط با رشته ی عکاسی و حتی گالری های فیلم از جمله مشخصاتی است که در طراحی سایت عکاسی باید در نظر داشت.

عکاسان با داشتن این چنین وب سایتی علاوه بر نمایش رزومه بصورت آنلاین می توانند از امکان بازاریابی اینترنتی برای بدست آوردن کارهای بیشتر نیز استفاده کنند. امکان پرداخت آنلاین حساب، جستجوی عکس، ثبت آلبوم های تصاویر با تعداد بی نهایت تصویر در آلبوم و ثبت کاور برای هر دسته بندی و ... از دیگر مواردی است که یک سایت اختصاصی عکاسی می تواند داشته باشد.

یکی دیگر از نکته های مهم در طراحی وب سایت عکاسی، کسب رتبه ی بالای وب سایت در گوگل می باشد. اگر یک وب سایت عکاسی در کلمات کلیدی مرتبط با خود در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرد، این وب سایت علاوه بر رزومه بودن برای صاحب سایت عکاسی می تواند محلی پردرآمد و محلی برای بیشتر شدن مشتریانش باشد.  تیم توسعه نرم افزار و طراحی وب سایت بیزآپ با تخصص فراوان در زمینه سئو و کسب رتبه های بالا در سایت های طراحی شده اش، می تواند به خوبی شما را در این زمینه یاری دهد.