x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت موزیک
طراحی سایت موزیک و طراحی سایت موسیقی برای موسیقی دان ها و هنرمندان مشغول به کار در زمینه هنر موسیقی، می تواند یکی از بهترین راه ها برای ارتباط با مخاطبان و معرفی هنرمندان در فضای مجازی باشد. زیرا در دنیای اینترنت دیگر محدودیت هایی از نظر محدودیت جغرفیایی و البته محدودیت های زمانی وجود ندارد. همچنین یک موزیسین و موسیقی دان می تواند از طریق فروش مستقیم آثار خود از طریق وب سایت موزیک و موسیقی خود، از کپی شدن آثارش، تا حد زیادی جلوگیری نماید. امکاناتی که از طریق طراحی سایت موزیک در اختیار شما قرار خواهد گرفت:
  • دانلود موزیک
  • دانلود موزیک ویدئو
  • اخبار موسیقی
  • اخبار جشواره های موسیقی
  • بیوگرافی هنرمندان
  • فروش موسیقی و فروش موزیک
  • کانون هواداری و عضویت هواداران و مخاطبان

مهمترین نکته ای که در جذب مخاطبان بیشتر و بازدید از موزیک ها و موسیقی های شما و همچنین دیدن بیشتر موزیک ویدئو های شما در اینترنت مهم می باشد، پیدا شدن شما در موتور های جست و جو گری مثل گوگل می باشد؛ قطعا اگر در لیست های اولی جست و جوی گوگل نام سایت شما قرار گیرد، دارای آمار بازدید بیشتر و جذب مخاطبان بیشتری خواهید بود. این مسئله تنها با طراحی حرفه ای سایت و رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت امکان پذیر خواهد بود.

ویژگی های سایت های موزیک
مهمترین ویژگی وب سایت موزیک جذابیت موسیقی و آهنگ برای کاربران اینترنتی می باشد. کاربران هر روز دوست دارند موزیک های جدید و به روز را دانلود نمایند و آنها را گوش دهند. پس یک وب سایت موزیک حتما باید به روز بوده و عمل به روز رسانی و قرار دادن موزیک های روز را هر روزه انجام دهد. همچنین باید با توجه به صلیقه تمام افراد و مخاطبان خود، موسیقی های متنوع بر روی وب سایت قرار دهد، یعنی باید دارای آرشیو متنوعی از تمام موسیقی ها و سبک های موزیک در دنیا باشد، زیرا در این صورت مخاطبان زیادی را از دست خواهد داد.

ضمنا باید در طراحی سایت موزیک دسته بندی مناسبی برای آرشیو کردن موسیقی های قرار داده شده بر روی وب سایت قرار داد که باعث سردرگمی هواداران موسیقی نشود و داشتن این ویژگی می تواند تاثیر زیادی در جذب مخاطبان داشته باشد. با توجه به این ویژگی ها و در نظر گرفتن این مزیت ها، یک وب سایت موزیک می تواند خیلی زود جای خود را در میان هواداران موسیقی پیدا نماید و به هدفی که مد نظر خود هست، دست پیدا نماید.