x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت ورزشی
امروزه خبرها، اطلاعات، محصولات، نتایج و... ورزشی و امور مرتبط به ورزش مخاطبین وسیعی دارد. بنابراین طراحی وب سایت ورزشی می تواند نیاز گروه کثیری از افراد را برطرف نماید. گروه سایت های ورزشی و سایت هایی که به اخبار و اطلاعات و نتایج ورزشی می پردازند اصولا باید معتاد کننده باشند! چراکه با توجه به تعدد بسیار این گونه سایت ها، سایتی موفق است که اصول معتاد کنندگی از جمله نرخ بالای بروز رسانی، ثبت خبرها و اطلاعات آنلاین و به روز و... را رعایت نماید.

از جمله موفق ترین این سایت ها در ایران سایت ورزش 3 می باشد. این وب سایت با رعایت نکات گفته شده و البته تبلیغات تلویزیونی توانسته است علاوه بر ورود کاربران به سایت خود، آنها را در سایت خود ماندگار نماید.

در طراحی سایت ورزشی ظاهر سایت بسیار در جذب کاربر موثر است زیرا اگر ظاهر سایت جذاب نباشد بازدید خود را از دست خواهید داد. چیدمان ساده و البته درست و همچنین نمایش واضح متن ها در سایت از نکاتی است، که در ظاهر یک سایت خبری ورزشی باید رعایت شود. استفاده از تکنیک های ایجکس و نمایش بدون رفرش مطالب مهم و بروزرسانی لحظه ای مطالب مانند خبرهای جدید، جداول، نتایج زنده و ... از دیگر نکات مهم در طراحی سایت ورزشی خبری می باشد.

شرکت رسانه پاسارگاد با تجربه و تخصص فراوان در طراحی سایت های مختلف و البته ورزشی میتواند شما را به خوبی در این امر یاری دهد. آنالیز کامل این نوع سایت ها و در اختیار گذاشتن موضوعات مورد نیاز برای موفقیت یک سایت ورزشی و ارائه تکنیک های بازاریابی و تبلیغاتی در زمینه سایت های ورزشی از دیگر خدماتی است که رسانه پاسارگاد در کنار طراحی سایت ورزشی ارائه خواهد داد.

در این زمینه می توان با یک ایده خلاقانه در حوزه های کلوب طرفداران باشگاه ها، سایت های باشگاه ها، نمایش نتایج ورزشی، فروشگاه های ورزشی و... ورود کرد.

فروشگاه های ورزشی و ارائه دهندگان خدمات و محصولات و کالاهای ورزشی نیز با طراحی سایت ورزشی مناسب و درخور کار خود بصورت اختصاصی میتوانند، فروش و ارائه ی خدمات خود را با تکنیک های بازاریابی اینترنتی چندین برابر نمایند.

نکته ی مهمی که در انواع سایت های ورزشی باید رعایت گردد اینست که تا هنگامی که سایت در موتورهای جستجوگر رتبه ی بالایی نگیرد و نرخ ایندکس شدن آن در گوگل بالا نرود، سایت به موفقیت چشمگیری نخواهد رسید. مسلما تمامی سایت ها از امکان تبلیغات تلویزیونی برخوردار نیستند، و برای ورود کاربران به سایت خود باید به فکر تبلیغات دیگر باشند. اما مهمترین نوع تبلیغ آن هم بصورت هدفمند و بدون هزینه، مسئله ی سئو و رتبه ی بالا در گوگل می باشد. اگر وب سایت ورزشی در کلمات کلیدی مورد نظر و هدف خود در رتبه ی بالایی قرار بگیرد، دیگر دغدغه ای در رابطه با ورود کاربران جدید به سایت خود نخواهد داشت.

نتیجه اینکه در طراحی سایت ورزشی، به علت وجود انبوهی از سایت های ورزشی، برای این كه سایتتان دیده شود باید در گوگل جایگاه خوبی داشته باشد كه نظر مخاطب را به خود جلب كند. با رعایت نکات ذکر شده می توانید یک وب سایت ورزشی موفق را مدیریت نمایید.