x


عضویت | ورود         پشتیبانی  66489312
طراحی وب سایت گردشگری
شرکت ها و آژانس های هوایی و گردشگری از جمله مشاغلی می باشد که نیاز به داشتن یک وب سایت حرفه ای و اختصاصی از اولویت های آن ها می باشد. معرفی آژانس، تورها، رزرواسیون و البته دیده شدن توسط متقاضیان تورهای تفریحی، از جمله دلایلی می باشد که یک آژانس گردشگری و خدمات توری و تفریحی به یک سایت پویا و داینامیک نیاز دارند.

سیستم مدیریت راحت و آسان (با Drag and Drop) برای ساخت و مدیریت صفحات و همچنین درج تورهای تفریحی و گردشگری، از دیگر امکاناتی می باشد که سایت باید به آن بپردازد. نمایش تورها و خدمات گردشگری باید بصورت گرافیکی زیبا با داشتن توضیحات مختلف از جمله تاریخ های حرکت و برگشت، لوازم موردنیاز، هزینه ها، تخفیف های لحظه ای، توضیحات و تصاویر جانبی و کاور از محل مورد نظر، نمایش نقشه محل در نقشه گوگل و... باید وجود داشته باشد.

بطور خلاصه مهمترین مسئله پس از ورود کاربر به سایت، گرافیک زیبا و چشم نواز آن و پس از آن دادن امکانات کامل و نمایش اطلاعات به درستی و سادگی برای کاربران می باشد. اما مهمترین اصلی که باید در طراحی سایت خدمات مسافرتی و گردشگری، در نظر گرفت، اصل سئو و قدرت سایت در زمینه ی موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل می باشد. وب سایت گردشگری ای که گرافیک جذاب داشته باشد و امکانات کاملی داشته باشد، وقتی به نتیجه خواهد رسید که توسط کاربران دیده شود. دیده شدن وب سایت از طریق گوگل مهمترین مسئله می باشد. چراکه 80 درصد بازدیدکننده های وب سایت ها، از طریق گوگل با سایت ها آشنا شده اند.